szkolenie psów, tresura, szkolenia dla psów, szkoła dla psów, szkoły dla psów
szkolenie psów, tresura, szkolenia dla psów, szkoła dla psów, szkoły dla psów

« strona główna         dodaj swój wpis! »          kontakt »    

 Treserzy wg województw

   » dolnośląskie

   » kujawsko-pomorskie

   » lubelskie

   » lubuskie

   » łódzkie

   » małopolskie

   » mazowieckie

   » opolskie

   » podkarpackie

   » podlaskie

   » pomorskie

   » śląskie

   » świętokrzyskie

   » warmińsko-mazurskie

   » wielkopolskie

   » zachodniopomorskie
 Treserzy wg branż

   » pies towarzyszący

   » pies obrończy

   » pies myśliwski

   » pies przewodnik

   » przedszkole dla szczeniąt

   » agility

   » metoda klikerowa

   » wystawianie psów

   » inne branże
 Inne

   » hotele dla zwierząt

   » krzesła biurowe Warszawa

   » meble biurowe Warszawa
 Menu portalu

   » dodaj swój wpis!

   » po co mi wpis?

   » wyszukiwarka

   » kontakt

Dlaczego warto ogłosić się na łamach Tresura.com?

Serwis Tresura.com skończył już 6 lat. Naszym celem jest promocja treserów, hoteli dla zwierząt i hodowli psów w Polsce w trzech serwisach: Tresura.com, HoteleDlaPsów.com i HodowlePsów.com. Tworzymy jedną z największych baz treserów, hoteli dla zwierząt i hodowców psów w polskim Internecie.

Serwis Tresura. om podzielony jest wg województw i branż, dzięki czemu Klient może znaleźć Tresera bezpośrednio na swoim terenie.

Strona została aktywnie rozreklamowana przede wszystkim w internetowych wyszukiwarkach tj. Google, Onet, Wirtualna Polska, Interia. Widoczny jest pod około 100 hasłami związanymi z psami i tresurą m.in.: "treserzy", "tresura", "szkolenie psów" itp. Promocja serwisu w wyszukiwarkach trwa nieprzerwanie przez cały rok.

Dzięki dużej oglądalności (ok. 100-200 odwiedzin dziennie) właściciele umieszczonych w serwisie ogłoszeń zyskują nawet do kilkunastu potencjalnych klientów tygodniowo!!!

Zobacz jak może wyglądać Twój wpis »

Reklama na Tresura.com
 • WPIS STANDARDOWY (40 PLN netto rocznie)
  (nazwa szkoły lub imię i nazwisko tresera, pełny adres pocztowy, telefony, e-mail, opis do 200 znaków, przypisanie do działu województwa oraz do dwóch branż, wpis widoczny za wpisami rozszerzonymi, a przed bezpłatnymi)

  Tak tanio jeszcze nie było! 40 PLN netto to mniej więcej tyle co jedno małe ogłoszenie w gazecie. Na Tresura.com za tę cenę jesteś widoczny przez cały rok. Klient może kontaktować się z Tobą dzięki podanym telefonom i e-mailowi. Oprócz działu województwa, Twoja oferta jest widoczna także w dwóch branżach, a więc występuje kilka razy na stronie!

  przejdź do formularza zgłoszeniowego »

 • WPIS ROZSZERZONY (140 PLN netto rocznie)
  (nazwa szkoły lub imię i nazwisko tresera, pełny adres pocztowy, telefony, e-mail, opis do 1000 znaków, adres z przekierowaniem do Twojej witryny www, a także logo i 5 zdjęć. Oprócz wpisu widocznego w dziale województwa dodatkowo przypisanie do dowolnej ilości branż! Twoja oferta widoczna jest na samym początku listy naszych adresów)

  Pełna oferta to idealne rozwiązanie dla Twojej szkoły. 140 PLN netto za pełny rok, a w tym opis usług, adresy, telefony, przekierowanie na własną stronę www, dzięki czemu Klient może zapoznać się z aktualnymi ofertami Twojej firmy. Oferta daje także gwarancję większej ilości Klientów ze strony Tresura.com, gdyż Twoja szkoła będzie zawsze na początku każdego działu! (przed ofertami standardowymi i bezpłatnymi).

  przejdź do formularza zgłoszeniowego »

Nie czekaj. Wpisz się już teraz.
Pamiętaj koszt reklamy jest bardzo niski i zwraca się już po pozyskaniu JEDNEGO KLIENTA!!!

Serdecznie zachęcamy do współpracy.
Zespół Tresura.com
e-mail: info@tresura.com

  copyright © 2006 by Benefaktor.com - właściciel serwisów:    Hotele dla psów  ::  Tresura psów  ::  meble biurowe warszawa